Holnapután : Zsigmond

Találj meg minket Facebook-on

Ifi-foci

Hegyközszentmiklós ifi foci

Június 14.-én, pénteken a Toldy FC 12-14 éves korosztályú játékosai Érmihályfalvára utaztak a helyi Unirea hasonló korosztályú csapatával megmérkőzni. Az alig egy hónapja alakult csapatnak ez volt az első mérkőzése és kikaptak ugyan, de a kezdet reménykeltő, a fiatalok hozzáállása és lelkesedése  reményt ad arra, hogy hamarosan ők is bajnokságban focizzanak és néhány éven belül a felnőtt csapatot erősíthessék.

Bővebben: Ifi-foci

Focis hírek

Április hetedikén, vasárnap, hazai pályán (Székelyhídon) kezdett a Toldy FC a megyei liga másodosztályában, Vársonkolyos ellen. A találkozót végig a kiegyenlített játék jellemezte, ám a jobb játékerőt képviselő sonkolyosiak 1-0 arányban legyőzték a mieinket, az 82. percben rúgott góllal. A mieink előtt is adódott jónéhány helyzet de a tiszta gólhelyzeteket is elpuskázták.

Bővebben: Focis hírek

Újra elkezdődik a pontvadászat

Vasárnap, március 17.-én újra elkezdődik a pontvadászat a megyei focibajnokságban. A Toldy FC kezdésnek a Vársonkolyos együttesét fogadja, mely csapattól az őszi szezon kezdetén, teljesen újoncként egy 7-0-s vereséget zsebelhettünk be. A székelyhídi stadionban sorra kerülő visszavágón remélhetőleg kiköszörüljük a csorbát. Ez egyáltalán nem lesz könnyű, hiszen a tabellán Sonkolyos a negyedik helyet foglalja el. Igaz, csak négy ponttal vagyunk lemaradva tőlük. Vasárnap tehát, mindenképp a győzelem  a cél, legalábbis a csapat ebben reménykedik, minden focibarátot várunk.

Bővebben: Újra elkezdődik a pontvadászat